Sobotová utajila práci v restauraci! Co vydělám, on propije, práskla na Luďka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 23. dubna 2025

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Sobotová utajila práci v restauraci! Co vydělám, on propije, práskla na Luďka

Herec Luděk Sobota (81) se netají tím, že si občas rád popije a miluje dobré jídlo. Jeho manželka Adriana (63) si tak našla práci přesně podle jeho gusta – v restauraci, kde je její manžel tím nejvěrnějším hostem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Bruno Jurečka
24. 03. 2025 19:24

Tohle mě nepřekvapuje, všude samý plast a odpad. Přesto si lidi pořád balí věci do sáčků, co vydrží jednou. Já jsem se snažil to trochu změnit a začal jsem používat obaly na vše http­s://ww­w.oba­lynav­se.cz­/. Líbí se mi, že krabičky, které beru jsou ekologické a díky možné recyklaci to přírodě přece jenom uleví. Kdyby to tak udělal každý z nás, planetě by to rozhodně prospělo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.