Nekompromisní zásah vdovy z Bertramky: Gottová ukázala zuby | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 23. dubna 2025

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nekompromisní zásah vdovy z Bertramky: Gottová ukázala zuby

Čas opravdu letí jako bláznivý, jak zpívá ve svém hitu Muzika Karel Gott (†80). Zítra by legendárnímu zpěvákovi bylo 85 let. Při této příležitosti proběhne řada vzpomínkových akcí. Jednu, v manželově rodné Plzni, ale Ivana Gottová (48) zarazila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
14. 07. 2024 12:58

Museli vědět, že jméno Karel Gott je chráněná značka a nemohou ho používat bez souhlasu majitelky a zřejmě bez zaplacení za užití. V názvu kapely mají Gott, takže příjmení používat mohou. V názvu Gotttančírna nevidím nic špatného, to chráněná značka není.
Takže kdyby název akce byl ve smyslu Karlovy narozeniny, nebo Mistrovy narozeniny, každý by věděl o co jde a patrně by problémy neměli.

katule
14. 07. 2024 03:26

Nepo…..

katule
14. 07. 2024 03:26

Aby se nebo… porad ma malo???? Hnus

zuzakirsch
14. 07. 2024 03:12

Aby prvorozená dcera z miliardy dostala 10 milionů je svinstvo. Jen tantiemy...

hanainge
13. 07. 2024 19:58

Výše uvedený článek není pravda i nesmysl, protože je fakt, že Ivana Macháčková nemá právo, jmenovat se „Gottová“, nebot’ je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta!!!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často ona nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan a je fakt, že Ivana Macháčková není majitelkou Karel Gott Agency a ona nemá právo, něco zakázat! Ivana Macháčková musí se velmi stydět!!! Mezitím Ivana Macháčková dostala vzkaz z druhého břehu, že ona opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, že Karel Gott ji pohrdá a že on miluje slušnou a věrnou dámu, která má český a šlechtický původ a která žije v Německu - to taky je fakt!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, on psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nemá žádné práva!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když on byl mladší, on zažil s ženami strašně špatné zkušenosti, proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože on to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Chocho Loušek
07. 09. 2024 14:42

Eto napisal nejakej rusák .
(protože když on byl mladší, on zažil s ženami strašně špatné zkušenosti, proto on chtěl mít klid )
Toto je absolutně rusácký styl mluvy.

Uživatel_5071219
13. 07. 2024 18:12

Profesionální vdova

Jana M
13. 07. 2024 16:51

Gusta Gottova,jen honí peníze

milan59
13. 07. 2024 11:58

Že se nestydíte takhle veřejně kritizovat a do očí byste jí to neřekla ani jedna/jeden z vás !! Ivana Muchová , korytnackahela ,ginkognito , ja01 - tak nešmírujte co paní Ivana dělá a věnujte se svému životu,tedy jestli nějaký máte když šmírujete co ona dělá a nezeptá se vás jestli může dělat to nebo něco jiného. Kam to lidi spadáte tou vaší kritikou když se něco zveřejní v bulváru a nevíte na 100% jestli je to pravda !! Dejte si majzla ,aby nezačali šmírovat a zveřejňovat co děláte celý den vy !!!

Iva Muchová
13. 07. 2024 11:23

Odporná zlatokopka a její matka....ty dvě mistra utrapily....byl chudák

milan59
13. 07. 2024 11:59

Jste ubožačka !!!

korytnackahela
13. 07. 2024 10:40

Jó, ta Gottová vždycky vycení zuby, když jde o prachy!
Je to její smysl života.

ginkognito
13. 07. 2024 10:01

Čemu se lidí divíte, vždyť proto ho uznala, aby o něm rozhodovala ve stáří i po smrti.

ginkognito
13. 07. 2024 10:01

Bože, co to furt opravuje - uhnala

ja01
13. 07. 2024 09:52

Jo, na peníze měla vždycky čuch.

ginkognito
13. 07. 2024 10:03

Mě by zajímalo, jestli je fakt pravda, že jezdila venčit psa z Černého mostu k Bertramce, jen aby ho sbalila...

Iva Muchová
13. 07. 2024 11:21

Ano je to pravda...byla v Americe šlapka a tady lovila,hnus

Renata Veselá
13. 07. 2024 06:48

Njn poslední dobou je Ivana majetnicka. Dobře se vdala nic vic. A bude z pisni Karla těžit dlouho.

milan59
13. 07. 2024 09:24

Jak byste reagovala vy,kdyby někdo s vaším jménem pořádal nějaké akce a vy jste tomu nedala "schválení", jelikož na to jméno vlastníte práva jen vy ?Takže paní Ivanu nechte být, nezáviďte a hlavně neurážejte !!

beladona
14. 07. 2024 00:00

milan59
-------
Není to paní Ivana, je to Ivana Gottová.
Samozřejmě musí korigovat co se kolem jména Gott děje, protože lepit se na Gotta a přiživit se na něm dělá hodně lidí.
Tak se např. dokázala přilepit na Gotta i ona.
Ivana je hloupá, o tom vím , je to uštěkaná fena, to se o ní ví taky, obě jejich holky jsou hloupé a musely ze školy pro nadané děti, mladší je navíc hyper, takže žádná sláva.

Pokud chce mladá ženská stařecké ,nevábné , nevonící tělo a lehce slizounského starce mít vedle sebe, je to její věc, ale norma to není a je prostě zvrhlá.
Ale jakmile okradla ty dcery Gotta a zejména utřela prvorozenou 6 miliony, měla dostat přes hubu, protože je to její msta a just a Dominika to má za to, že ji nesnášela.
Ivaně vůbec nepříslušelo kafrat Gottovi co komu odkáže a je jedno, jestli Dominika pila, nebo ne!
Ivanka zase byla placená společnice starých pánů, což je u inteligentních lidí " práce " hodně pod čarou , ale co je ještě horší,začala si ihned hrát na dámu .Gotta uháněla děsně a protože je to buranka , tak svatba musela být ve Vegas! Ivana je prostě neštěstí, a společenské poleno a kdo ji kritizuje neznamená, že jí závidí!!! To je blbost a podivný argument těch, pro které je Gott a jeho matka Tereza Ivana , národní ikonou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.