Špína a debilní syn! Útok na Vondráčkovou za hranicí lidskosti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. května 2024

Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena

Špína a debilní syn! Útok na Vondráčkovou za hranicí lidskosti

Chtěla hereckou výzvu a dostala ji se vším všudy! Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (44) jako zákeřná Soňa z Ulice pije divákům krev. Ačkoli se zdálo, že díky sociálním sítím dokáže situaci korigovat, je to právě virtuální svět, kde dostává tu největší čočku. Že lidé na internetu opravdu nemají filtr, ví tahle plavovláska až moc dobře…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
28. 04. 2024 13:03

Mně úplně stačí co psala Lucinka, když chtěla zůstat v Kanadě ( kam ji ale dopomohl jedině Pleky) a jak chtěla obrovské alimenty nejen pro děti, ale i sebe a jak chtěla náhradu škody na Plekancovi za to, že se musela věnovat dětem na mateřské a rodičovské a nemohla v Kanadě "umělecky" tvořit!
( přičemž měla chůvu i hospodyni ).Úplně mě dorazila, že otce dětí brala jako trubce a mstila se mu přes děti. A prej že za nimi může do Kanady dojíždět, že mu nebrání.
Tohle je zrůda , dorota a být Plekancem, asi by bylo omluvitelné, kdyby jí někde v koutě přes držku tehdy dal

Jana Nováková
27. 04. 2024 13:49

Lucie,hrajete do výborně. Slaboduchej je ten,kterej nedokáže oddělit roli od reálu . A když do toho zamotají i soukromí,tak je to na žalobu.

bella.
28. 04. 2024 13:04

Jana Nováková
-----------------
hraje jako učitelka a to všechny role! Tohle já vždycky vypínám, takže u mě OK.Život bez Lucinky hérečky a stupidních serálů, kde se upíchla je bezvadný.

ELLA Průšová
28. 04. 2024 16:14

JN, ona vlastně nehraje, ona jen předvádí, jaká je doopravdy! Jak to chcete oddělit, když se tam chová, tak jako v životě? Ať klidně žaluje, to jí taky jde, ale ať nehraje a nezpívá, její parketa to není! Ona je moc zlá, ale k tomu byla vychována! , To je celoživotní úspěch jejího otce, on dokázal jen ničit, hlavně rodinu!

korytnackahela
27. 04. 2024 11:41

Lucie, hrajete to výborne! Myslela jsem, že jste zpěvačka, ale vy jste i super herečka! Moc ráda se teď dívám na Ulici. Dodala jste jí šťávu. A že někteří lidé, kteří píší ty hanlivé komentáře, mají hlavu jen na vlasy, z toho si nic nedělejte! Někdo neumí oddělit herce od filmové role. 🤣🤣 Přeji vám hodně štěstí!!

pragver
28. 04. 2024 17:26

Hana Markova
27. 04. 2024 07:41

Lidi se snad zbláznili. Vždyť je to jenom role a tím že to berou za skutečnost znamená že Lucka zahrála svou roli výborně. Lucka jste dobrá herečka. Bohužel i ve skutečném životě jsou i takoví lidé jak ukazuje role,ale Lucka ve svém osobním životě přece taková není.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.