Život zpěváka Janka Ledeckého (61) se zdá být na první pohled bezproblémový. S manželkou Zuzanou je už od svých studijních let a mají spolu dvě děti, Ester a Jonáše. Janka ale hluboko uvnitř stále velmi bolí jedna utajená rodinná tragédie.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Ledeckého nesnáším od doby jeho pokusů hodnotit politiku .
Zabrousila jsem sem je proto, že příspěvky pod titulkme - viz dole byly zlikvidovány a diskuze je u článku zamítnuta .Jedná se o zubní problematiku a v dikuzi byly názory jasně o tom,že díky kvantu Ukrajinců a mminimu jejich pracovnímu zařazení a tedy odvádění do zrdav. pojišťoven je zde problém. Z Anglie si jezdí Ukrajinci spravovat zuby na Ukrajinu, proč ne z Česka během svých dovolených! A proč sem jezdí rodit, když v Kyjevě vyrostly 2 nové kliniky a proč vlastně je z Prahy už napůl Kyjev když Kyjev ale funguje?A proč jsou tady ze západu, když tam se nebojuje? Takže u článku radši típli dikuzi.
"Rána do vazu seniorům: A toto stav dál ještě zhorší!"
Ve Švýcarsku si napodruhé v referendu odhlasovali rozdávání drog zdarma. Aplikuje je zdravotní personál, drogy jsou čisté a nepředávkují je, mohou na ně dál působit, rodiny narkomanů jsou ve větším klidu. Zcela zlikvidovali výrobce a distributory drog, novým je nedají. Výrazně klesla kriminalita. Nyní mají 900 narkomanů.