Hvězda StarDance Paulová: Prozradila svůj tajný recept
Většinou se nečeká, že starší ročníky ve StarDance vyniknou, natož aby zazářily hned první večer! Herečce Janě Paulové (69) se to ovšem povedlo a s odstupem dní lze konstatovat, že první taneční večer patřil právě jí. Diváci jen žasli, kde se to jen v téměř sedmdesátileté dámě bere!
Tři osmičky se během prvního večera jen tak nevidí. Nezískala je navíc ani mladá zpěvačka, ani sportovec, nýbrž herečka Jana Paulová, která se svým partnerem Robinem Ondráčkem předvedla strhující waltz. Při pohledu na ladně se pohybující plavovlásku šlo jen těžce uvěřit, že hvězda Kameňáku za pár měsíců přejde práh sedmdesátky. Kdo by si navíc pomyslel, že až do začátku tréninků byl pravidelný pohyb pro Janu Paulovou cizí, má se na omylu.
Královna prvního večera Jana Paulová (69): Dojemné shledání s dcerou kvůli StarDance
„Mám velkého psa, takže každý den s ním chodím na několikakilometrové procházky do přírody. Jsem furt v pohybu. Chodím plavat, jezdím na kole, a když občas cítím, že mi kila skáčou nahoru, tak omezím nezdravé jídlo,“ svěřila se herečka webu ŽivotvČesku.cz. Paulová se svým úsměvem od ucha uchu je proto důkazem, že se podzim života může podobat i předchozím obdobím, aniž by člověk cokoliv měnil na své rutině.
Jana Paulová díky StarDance rozkvetla: Dole má už 10 kilo
V medailonku soutěže těsně před vstupem na parket ještě herečka podpořila vrstevnice v tom, že když samy nechtějí, do starého železa rozhodně patřit nemusí! „Třeba si holky stejně dlouho mladý jako já taky řeknou, že ještě nemusí házet flintu do obilí. Že na to, abychom šly sypat holubům, je ještě dost času,“ dodala zvesela. A měla pravdu!