Chudák Nesvačilová! Při sexu ji vidí každý

Prorazit jako mladá talentovaná herečka na scéně může mít i hořkosladkou pachuť - zvlášť chce-li se po vás něco, co jde mimo scénář. S překračováním mantinelů při točení milostných scén má negativní zkušenosti i Denisa Nesvačilová (31).
Spolupráci pro pánský magazín Playboy si temperamentní zrzka nemůže vynachválit. Ocenila zejména maximálně profesionální přístup celého týmu, který se striktně držel předem ujednaných podmínek.
Denisa Nesvačilová: Nejsem pobouřená, že dostávám jen samé svině
„Bylo jasně dané, vzhledem i k mojí profesi, že já nemohu ukázat celá ňadra nebo, nedej bože, jiné části. Řekli jsme si, že spodní prádlo je maximum, a v případě, že půjdeme do varianty bez spodního prádla, tak z úhlů takových, že nebude nic vidět. A to se dodrželo. Bylo to o dost lepší než točit milostné scény, kde se často nastaví mantinely, a pak se nedodržují,“ rozpovídala se pro eXtra.cz.
Bohužel, jde podle jejích slov o velmi častou praxi... „Stalo se mi to mnohokrát, proto jsem byla i skeptická v rámci toho focení pro Playboy. Víc bych to nerozváděla, něco z toho je i dávno,“ nechtěla být konkrétní. „Já jsem se v tom hodně mladém věku bála reagovat tak, jak bych reagovala dnes. Dnes si dovolím víc za sebou stát,“ řekla také Nesvačilová.
Je to za mnou, už je to dobré, říká k rozchodu s Kolečkem Denisa Nesvačilová