Martin Dejdar (51): Šokující zprávy o zdraví!

I když Martin Dejdar vypadá stále skvěle, ve svém věku by neměl podceňovat pravidelné lékařské prohlídky. Ty ale energický herec bojkotuje. Víme proč!
„To není o tom, že bych si nevážil práce lékařů, mockrát mi pomohli, ale jsem přesvědčen, že délka mého pozemského bytí je předem daná,“ uvedl Dejdar v časopisu Blesk Zdraví s tím, že si je jako věřící dobře vědom toho, že jediné, co rozhoduje o délce jeho života, je pouze vůle boží.
Proto se rozhodl bojkotovat preventivní lékařské prohlídky a užívat si každý den naplno. Není to ale tak, že by se na svůj zdravotní stav úplně vykašlal. Naopak, Dejdar se udržuje v kondici, jak jen to jde. „Hraju tenis, hokej, fotbal, golf, florbal, squash, jezdím na kole, lyžuju,“ dodal.